تماس با پشتیبانی : 32055-031

امروزه همگان از تاثیر محتوای ویدئویی در معروفیت و رونق یک بیزینس آگاهی داریم . یک ویدئو مفید و آموزنده هم میتواند پرسونال برندینگ را برای شما به همراه داشته باشد و هم با اعتمادی که از بینندگان خود در این بخش به دست می آورید میتوانید در فکر و افکار آنها نفوذ کرده و آنها را به سمت محصولات و خدمات خود در وب سایت خود سوق دهید .

بازاریابی ویدئویی یا Video Marketing نیز همانند دیگر نوع های بازاریابی آنلاین نیازمند تجربه و بازارشناسی است زیرا یک محتوای غیر مرتبط و بی کیفیت میتواند وجهه بیزینس شما را در بین رقبا نابود سازد. طبق مطالعات انجام شده مخاطب محتوایی را که از طریق ویدئو به او منتقل می شود را بهتر و راحت تر به ذهن می‌سپارد. بر همین اساس، صاحبان کسب و کار و بازاریابان اینترنتی تمرکز خود را بر روی بازاریابی از طریق ویدئو گذاشتند و سعی کردند پیام خود را از این طریق به مخاطبان برسانند. یکی از رایج ترین کارهایی که فعالان حوزه بازاریابی ویدئویی انجام می دهند برندسازی است استراتژي مشخص ،زمان بندی و بودجه مناسب می تواند مهمترین گزینه های موفقیت در بحث ویدیو مارکتینگ باشد .

شما نیاز دارید مشاور ویدیو مارکتینگ شما چشم انداز و پلنی از اجرای ویدیو هایتان به شما ارایه دهد . به عنوان مثال یا قرار است این ویدیو ها سریالی باشد ؟ یا نه ، هر قسمت پیام خاصی را انتقال می دهد ؟ آیا ویدیو ها بدون گویش است ؟ یا نه ، نحوه تولید ویدیو به چه صورت خواهد بود ؟ و بسیاری از مسایل دیگر تمام این فرایند ها برای این است که ارتباط درستی بین مخاطبینتان و شما ایجاد شود و بتوانید به هدف نهایی خود یعنی جذب مخاطب و برندینگ برسید.ClipMarketing | ویدیو | مارکتینگ | ویدیو مارکتینگ | clip | markting