تماس با پشتیبانی : 32055-031

تبلیغات بنری شیوه دیگری از تبلیغات می باشد در این روش تبلیغات می تواند بصورت بنری زمان دار انجام شود یا بصورت کلیکی و تصادفی در سایت ها و اپلیکیشن های مختلف توزیع شود و میزان قیمت آن براساس تعداد کلیک محاسبه شود.

برای انجام تبلیغات بنری می توان با طراحی بنرهای مختلف این نوع تبلیغ را انجام داد انواع بنری هایی که می توان برای تبلیغات بنری استفاده کرد بنرهای ایستا و یا متحرک هستند. بنرهای ثابت حاوی اطلاعاتی هستند و بصورت ثابت در سایت موردنظر قرار میگیرند. بنرهای متحرک یا gif بصورت تصاویر متحرک و انیمیشنی طراحی می شوند. برای هدفمند نمودن تبلیغات چه در روش متنی و چه در روش بنری بهتر آن است که سایتهای مرتبط با زمینه شغلی خود که رتبه بهتری نسبت به سایت شما دارند را انتخاب کنید.

برای انتخاب کلمات کلیدی موردنظر خود در هر دو روش تبلیغات متنی و یا پرداختی می توانید از ابزار google adwords استفاده کنید.این ابزار میزان سرچ کلمات موردنظر و کلمات با میزان جستجو در رابطه با هر زمینه کاری را که بخواهید نشان می دهند. البته دقت داشته باشید برای انجام تبلیغات پرداختی باید کلمات بصورت کاملا هدفمند و موثر انتخاب شوند و به نحوی که تبلیغات با صرف کمترین هزینه بالاترین میزان تاثیر را داشته باشند. در این مقاله سه شیوه تبلیغات آنلاین را معرفی کردیم با بلاگ سروش پرداز همراه باشید تا در ادامه و مقاله های بعدی با شیوه های مختلف تبلیغات در فضای آنلاین آشنا شوید.Banner | Ads | تبلیغات | بنری | تبلیغات بنری