تماس با پشتیبانی : 32055-031

سئو وب سایت یا همان بهینه سازی موتور جستجو گوگل امروز جزو موارد اساسی مورد توجه تمام مدیران شرکتهای بزرگ و کوچک درتمام دنیاست و برنامه ریزی SEO درهمه کسب و کارها یک راه حل بسیار مناسب برای جذب مشتری است . درواقع قرارگرفتن بین رتبه اول تا سوم نتایج گوگل با کلمات کلیدی بهترین روش بازاریابی آنلاین است و از تمام روش;های تبلیغات اینترنتی مفید تر است. اما سئو سایت بصورتی که پایدار در رتبه اول تا سوم گوگل قرار بگیرد کار کوچکی نیست و نیاز به صبر و برنامهریزی منظم دارد، الخصوص برای کلماتی که رقبات برای رتبه اول گوگل بالاست و شرکت های زیادی با بهینه سازی وبسایت خود بدنبال دستیابی به آن هستند . حالا همه مدیران میدانند که حتما باید برای سئو سرمایه گذاری کنند تا بازخورد خوب آن به موفقیت شرکت کمک کند، اما سوال اینجاست که مراحل بهینه سازی سایت بهتر است در داخل شرکت انجام شود یا به شرکت سئو سپرده شود ؟

در این مقاله به ویژگی های هر دو مورد می پردازیم ، در مسیر انجام کار موانع کوچک و چالشهای وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها می&پردازیم .

1- پیدا کردن سئو کار حرفهای و متعهد

2- سئو : هزینه&یک متخصص سئو که دست از دریافت پروژههای مختلف بکشد و فقط زمانش را بروی سایت شما بگذارد و نتیجه کار هم خوب باشد قطعا حقوق بالایی میخواهد. مدت زمان، از زمان طراحی سایت باید متخصص بهینه سازی وب سایت همراه شما باشد و بطور مداوم و منظم تا زمانی که وب سایت شما فعال است و رتبه گوگل برای شما اهمیت دارد به کار خود ادامه دهد تا پس از رسیدن به رتبه اول گوگل در کلمات کلیدی ، برای حفظ آن تلاش کند.

3- بک لینک : برای دریافت لینک فالو از سایت‌های معتبر در گوگل ، انتشار رپورتاژ آگهی باید بصورت منظم انجام شود تا همواره سایت شما از رقبا بالاتر باشد.

4- تولید محتوا : یکی از مهمترین نکاتی که در کلاس های آموزش سئو در تمام دنیا روی آن تأکید میشود این است که به هیچ وجه مطالب از سایت های دیگر کپی نشود و همه اطلاعات و مطالبی که در سایت منتشر میشود دسته اول باشد . (گوگل: سایت هایی ارزشمند هستند که چیزی به وب اضافه کنند که مفید و خواندنی باشد. بروز رسانی منظم، وب سایت باید در تمام طول سال، ماه و روز آپدیت شود .سئو | seo