در صورتی که تعداد دامنه‌های زیادی در پنل‌ رجیسترارهای بین‌المللی ثبت می‌نمایید و مایل به کنترل مستقیم دامنه های ثبت شده توسط خودتان هستید، «میزبانی وب و دامنه شبکیه» این امکان را برای شما مهیا کرده است تا دامنه‌های بین‌المللی خویش را درپنل نمایندگی دامنه Onlinenic ثبت کنید. در صورتی که پیش از این جزء نمایندگان دامنه‌ «میزبانی وب و دامنه شبکیه» هستید با استفاده از لینک زیر می‌توانید وارد پنل خویش گردید.

 

در صورتی که قصد شارژ پنل دامنه‌ی خویش را دارید، ابتدا وارد وب‌سایت crm.shabakiehhost.com شوید و پس از ورود به ناحیه‌ی کاربری خویش و انتخاب گزینه‌ی افزودن وجه، مبلغ مورد نیاز برای شارژ پنل خود را، که مضرب صحیحی از 40.000 تومان می باشد را واریز کنید و پس از آن با ارسال یک تیکت پشتیبانی به بخش مالی، ما را از شارژ حساب خویش مطلع نمایید تا پنل شما شارژ گردد.

لازم به ذکر است که هر کدام از نمایندگان دارای یک سطح یا Level می‌باشند. هر چقدر تعداد دامنه‌های بیشتری ثبت نمایید پنل شما ارتقا خواهد یافت و برای ثبت و تمدید دامنه‌ها هزینه‌ی کمتری از شما دریافت خواهد شد.

در صورتی که از کاربر جدید در بخش نمایندگان «میزبانی وب و دامنه شبکیه» هستید، ابتدا در وب سایت اصلی ما یعنی  shabakiehhost.com  ثبت نام نمایید و سپس با استفاده از لینک زیر در API مخصوص پنل نمایندگی اطلاعات مورد نیاز را وارد نمایید تا زین پس به راحتی قابلیت ثبت دامنه را داشته باشید.