قالب های فروشگاهی  هم در سایدبار و هم در فوتر از ابزارک پشتیبانی میکند. درج محصولات همانند سایر قالبهای فروشگاهی ، با استفاده از زمینه های دلخواه کامل می شود و می توانید برای فروش محصولات سیستم های همکاری در فروش همچنین فروش از طریق لینک خرید پنل پستی خودتان، از آن بهره بگیرید.
سئو از مباحث حائز اهمیت در مورد فروشگاههای اینترنتی به شمار می رود که اصول آن در این مورد خاص و در این قالب رایگان در سطحی ایده آل رعایت شده است. پس نگرانی از بابت بهینه بود قالب فروشگاه خود نیز نخواهید داشت و آن را برای شما تضمین میکند!
رنگ بندی حرفه ای قالب، ها آسایش بازدید کننده در سایت فروشگاهیتان را تضمین میکند و این نیز به افزایش شانس فروشتان منجر خواهد شد. همچنین سادگی پروسه ثبت سفارش که در قالب ها ایجاد شده است، یکی دیگر از فاکتورهای این قالب های زیبا برای بهبود میزان فروشتان به شمار می رود: کلیک روی دکمه ثبت سفارش و بعد ثبت سفارش!

خرید قالب

برای خرید قالب مورد نظر و متناسب با کارخود اسم قالب را به صورت تیکت در قسمت پشتیبانی ارسال کنید و در صورت بروز هر گونه مشکل و یا سوالی از طریق ارسال تیکیت و یا تماس با شماره 36204520 داخلی 2 تماس حاصل کنید