در آستانه فصل زمستان و آخرین روزهای پاییز و جشن باستانی یلدا « میزبانی وب و دامنه شرکت شبکیه آیریک » میزبان شما خواهد بود. کاربران گرامی می توانند از طرح یلدا برای ثبت و یا تمدید سرویس خود استفاده نمایند و در تاریخ ۱۵ آذر لغایت ۱۵ دی ماه از تخفیف های پلکانی شبکیه هاست برخوردار شوند.

طرح تخفیف ثبت سرویس یلدا

کاربران عزیز می توانند با ثبت هاست جدید از تخفیف های زیر بهره مند شوند.
  1.  ثبت هاست جدید یکساله با ۳۵% تخفیف، بعلاوه شما با سفارش هر یک از سرویس های شبکیه ، امکان ثبت یک دامنه رایگان با پسوند ir. یکساله را دارید. (کدتخفیف: Yalda35%)
  2.  ثبت هاست جدید به مدت دو سال با ۵۵% تخفیف، بعلاوه شما با سفارش هر یک از سرویس های شبکیه ، امکان ثبت یک دامنه رایگان با پسوند ir. یکساله را دارید. (کدتخفیف: Yalda55%)
  3.  ثبت هاست جدید به مدت سه سال با ۶۵% تخفیف، بعلاوه شما با سفارش هر یک از سرویس های شبکیه ، امکان ثبت یک دامنه رایگان با پسوند ir. و یا com. یکساله را دارید. (کدتخفیف: Yalda65%)

کاربرانی که پس از ثبت سرویس، قصد ثبت دامنه رایگان دارند میتوانند از طریق ارسال تیکت و یا تماس تلفنی برای ثبت آن اقدام کنند.

طرح تخفیف تمدید سرویس یلدا

کاربران محترم می توانند با تمدید سرویس هاست خود از تخفیف های زیر بهره مند شوند.
  1.  تمدید سرویس هاست به مدت دو سال شامل ۳۰% تخفیف می شود.
  2.  تمدید سرویس هاست به مدت سه سال شامل ۵۰% تخفیف می شود.

کاربران گرامی در صورت تمایل برای استفاده از طرح تمدید سرویس  یلدا از طریق ارسال تیکت و یا تماس تلفنی، ما را مطلع کنید تا تخفیف ها در صورتحساب مربوط اعمال گردد.

همچنین

کاربرانی که قصد دریافت پنل نمایندگی و یا تمدید آن را با تخفیف ریسلری دارند، می توانند با تماس از تخفیف فوق‌العاده‌ی  شرکت در این زمینه مطلع شوند.