«شبکیه» فعالیت خود در زمینه‌ی میزبانی وب و دامنه را از سال 1392 به صورت رسمی آغاز نموده است. فعالیتهای این شرکت در رابطه با خدمات «میزبانی وب و دامنه» ادامه دهنده‌ی تجربه‌ی چندین ساله‌ی شرکتهای فرابرد شبکه و رهنما بوده است.

نام شرکت: شرکت داده پرداز شبکیه آیریک
شماره ثبت شرکت : 46073

از بدو شکل‌گیری این بخش در شرکت شبکیه که سابقه‌ای طولانی در زمینه‌ی ارائه‌ی انواع خدمات اینترنتی از جمله ارائه‌ی پهنای باند، اینترنت پرسرعت ADSL و اینترنت بی‌سیم را در سابقه‌ی خویش دارد، تلاش کارکنان بر این بوده است که بهترین خدمات و پشتیبانی را ارائه نمایند. شما با انتخاب شبکیه به عنوان میزبان وب خویش، به کیفیت، پایداری و امنیت مورد نیاز برای تجارت خود دست می یابید. از یک سایت شخصی کوچک تا یک سرویس سازمانی بسیار بزرگ، شبکیه راه حلی جامع ، برای نیازهای شما تهیه دیده است.
در راستای ارائه‌ی خدمات جامع به کاربران، سرویس های پرقدرت میزبانی وب ابری در دیتاسنتر شرکت شبکیه واقع در شهر اصفهان و همچنین در دیتاسنتر هلند ارائه می‌گردد. ارائه‌ی انواع سرویسهای سرور مجازی و اختصاصی و اجاره فضا و طراحی و پیاده‌سازی انواع وب سایت‌های شخصی، شرکتی و ... از دیگر خدمات شرکت شبکیه در این حوزه می‌باشد.